מחלקת קשרי קבלנים

המערכות מבית ביתק טכנולוגיות הפכו לסטנדרט עבור חברות רבות העוסקות בבנייה רוויה ופרטית בארץ. זוהי תוצאה של היתרונות הרבים הטמונים במערכות של ביתק, אשר יש להן ביקוש רב מחד ושיש בהן כדי להעלות משמעותית את ערך הנכס מנגד. אך אנחנו בביתק לא מסתפקים בשיווק המערכות שלנו בלבד – אנו מאמינים בכך שאתם והלקוחות שלכם ראויים לייעוץ וליווי מלאים כדי שביצוע הפרויקט וההשמה של המערכות בו יהיה ללא רבב וללא פשרות.

יתרונות העבודה עם תרמוטק לקבלנים

המערכת של תרמוטק הופכת למבוקשת יותר ויותר בבתים ובמשרדים גם יחד.

זאת מתוך המנגנונים המתוחכמים הטמונים במערכת אשר מאפשרים פתרונות חדשניים לחימום ולבקרת אקלים, וכן מתוך עלויות התפעול של המערכת אשר הופכים אותה למוצר בעל יעילות כלכלית גבוהה על פני פתרונות מקבילים.

באופן הזה, העבודה עם תרמוטק מאפשרת קבלת יתרונות ישירים לנכס עצמו, ובעיקרם העלאת הערך שלו.

אך בנוסף לכך, יתרונות העבודה של קבלנים עם תרמוטק אינם מסתכמים ביתרונות הטבעיים של המערכת, אלא נוספים להם היתרונות הנובעים מהאמונה שלנו במתן שירות הכולל ליווי וייעוץ מלאים לאורך כל תהליכי הביצוע:

  • תכנון פרויקטים: השירות של תרמוטק מתחיל בכך שהחברה מסייעת בהיבטים האדריכליים וההנדסיים של התקנת המערכת במבנה המיועד. באופן הזה, אנו מפעילים בתרמוטק מחלקת פרויקטים ייעודית שתפקידה הוא לתכנן או לסייע בתכנון של הנחת המערכת. כך קבלנים יכולים להיות בטוחים שאנשי מקצוע בעלי התמחות בשילוב מערכת החימום במבנים אדריכליים יסייעו להם בתכנון נכון ונבון של הפרויקט כדי להביא לתוצאות מיטביות.
  • שירות והתקנות: בנוסף למערכת התכנון, אנו בתרמוטק מפעילים גם מחלקת שירות והתקנות אשר נועדה לסייע באופן ישיר בביצוע ההתקנה עצמה. באופן הזה, צוותי התקנות ומנהל תפעול יוקצו לפרויקט ויוכלו להנחות את הצוות של הקבלן ולשתף איתו פעולה כדי להבטיח התקנה נכונה ומיטבית של המערכת.
  • ייעוץ אישי: על מנת שהשירות של תרמוטק יהיה מלא, כחלק משיתוף הפעולה במסגרת פרויקט נתון, יוקצה לפרויקט יועץ מומחה מטעם החברה אשר יוכל ללוות את הקבלן בתהליך כולו. היועץ הוא בעל ידע בכל היבטי המערכת, התכנון שלה וההתקנה שלה, וכך הוא יפעל בשיתוף פעולה עם הקבלן החל משלבי התכנון הראשוניים ועד לביצוע עצמו.

תיאום פגישה והצעת מחיר

    * תוכניות אם יש נא לצרף כקובץ PDF