מחלקת קשרי אדריכלים

חברת ביתק שואפת לתת לקהל לקוחותיה את השירות והיחס הטוב ביותר, וזאת מתאפשר באמצעות שיווק של פתרונות טכנולוגיים לבתים אשר מאפשרים איכות חיים גבוהה ומודרנית יותר. כך, אנו רואים באדריכל כמתווך המרכזי בין הטכנולוגיה שלה לבין ביתו של הלקוח, ולכן אנו שמים בראש מעייננו את השאיפה להתקשר עם אנשי מקצוע בתחום שיש להם את הידע ואת ההבנה לגבי האפשרויות הטכנולוגיות של האדריכלות המודרנית. לפיכך אנו מזמינים אתכם להצטרף למטרה שלנו, כך שנוכל לסייע זה לזה להגשים את השאיפות של לקוחותינו ולהציע להם בית חם שיספק להם איכות חיים חסרת פשרות.

יתרונות העבודה עם תרמוטק

אנו בחברת ביתק שואפים לעבודה משותפת שיכולה להניב אפשרויות עבור כל הצדדים, ובעיקר עבור הלקוחות שמקבלים את השירות המשותף של תרמוטק ושל האדריכל.

אדריכלים רבים עשויים לבחור בשיתוף פעולה איתנו רק מתוך החזון המשותף של יצירת איכות חיים גבוהה יותר עבור הלקוחות, אך נוסף לחזון הזה ישנם שלל יתרונות נוספים הטמונים בשיתוף הפעולה:

  • אספקה קבועה של עבודה: חברת ביתק נהנית מקהל לקוחות רחב, וכך מתקבל זרם קבוע וגדול של פרויקטים נכנסים הדורשים מענה. באמצעות שיתוף פעולה עם ביתק תוכלו להבטיח אספקת לקוחות גבוהה יותר ושתמיד יהיה פרויקט שתוכלו לעסוק בו.
  • אתגר ויצירתיות: חברת ביתק מאמינה במציאת פתרונות יצירתיים ואפקטיביים לשיפור איכות החיים בבתים ובמשרדים, וזה ממומש באמצעות בחירה בטכנולוגיות חדישות כמו הטכנולוגיה המהפכנית של תרמוטק. המערכות החדשניות יוצרות פעמים רבות צורך במחשבה יצירתית כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר לשילוב שלהן במבנה נתון, וכך אדריכלים המשתפים פעולה עם ביתק יכול למצוא מקום למימוש הפן היצירתי של עבודתם באופן מוגבר.
  • ניסיון התמחות: אספקת העבודה הקבועה של ביתק מאפשרת לכל אדריכל לצבור ניסיון רב וכך להתמחות בפרויקטים אדריכליים המשלבים בהם טכנולוגיות הדומות לאלו המשווקות על ידי ביתק. באופן הזה, אדריכל יכול לרכוש לעצמו תחום התמחות נוסף וכך לחזק את הכישורים ואת המוניטין שלו.

תיאום פגישה והצעת מחיר

    * תוכניות אם יש נא לצרף כקובץ PDF