מדיניות הפרטיות

תרמוטק – חימום תת ריצפתי (להלן: “החברה“, “אנחנו” או “אנו“) מכבדת את זכותך לפרטיות. ברצוננו לאפשר לך לקבל החלטות מושכלות לגבי השימוש במידע שלך.

מטרת מדיניות הפרטיות היא להסביר כיצד נוהגת החברה ביחס למידע הנאסף באמצעות אתר האינטרנט https://www.thrmotech.co.il יחד עם דף הפייסבוק (להלן, ביחד “האתר“), באמצעות הנציגים שלנו ו/או באמצעות השירותים שהחברה מספקת (להלן ביחד: “השירותים“) וכיצד החברה אוספת, משתמשת, מוסרת ומגנה על המידע שמתקבל מהמשתמשים.
מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והיא מתייחסת לנשים וגברים כאחד.

מידע שאנו אוספים

“מידע אישי” או “מידע” הינו מידע שאפשר לשייכו אל אדם או ישות, כגון שם, מספר טלפון או כתובת אימייל.
אם תפנה אלינו, נאסוף את המידע הקשור לפניה שלך, לרבות שם, טלפון, דוא”ל, תפקיד, פרויקט וכתובת.
נציגינו עשויים לאסוף את המידע הבא ממך: שם פרטי, שם משפחה, מגדר, טלפון, דוא”ל, מקום עבודה, תפקיד במקום העבודה, או כל מידע שתתבקש להזין.
לפעמים נבצע סקרים, ואז נאסוף את הפרטים שתמסור בקשר לאותו הסקר.

לא חלה עליך חובה חוקית למסור את המידע, ומסירת המידע תלויה ברצונך ובהסכמתך.
אך אם לא תסכים למסור את המידע, כולו או חלקו, ייתכן וחלק מן השירותים והמידע שאנו מספקים יימנע ממך.
כמו כן, אנחנו עשויים לשמור פרטים אחרים אודות שימושך בשירותים, כגון פרסומות שקראת באתר, העמודים בהם צפית או ההצעות והשירותים שעניינו אותך.

ישנו מידע מסוים שאפשר ונאסף בצורה אוטומטית אודות המחשב, הדפדפן, מערכת ההפעלה, כתובת ה-IP ו/או המחשב ו/או מכשיר הנייד שלך וכן את מיקומך.

כל הפיצ’רים והשירותים של פייסבוק הזמינים באתר שלנו כפופים למדיניות הפרטיות של פייסבוק, בה ניתן להשיג מידע נוסף לגבי זכויות הפרטיות שלכם ואפשרויות הגדרות.
על ידי שימוש באתר אתם יכולים להשתמש בפלאגינים החברתיים של פייסבוק, כמו לעשות “לייק” ולשתף את התכנים שלנו בפלטפורמה של פייסבוק.
כשאתם משתמשים בפיצ’רים אלה של פייסבוק, אנו אוספים מידע אשר יעזור לנו להציג לכם מודעות שעשויות לעניין אתכם בפייסבוק (או באינסטגרם, מסנג’ר או כל שירות אחר של פייסבוק) וגם למדוד ולנתח את האפקטיביות של האתר והמודעות שלנו.

אנו גם עשויים להשתמש במידע האישי שמסרתם לנו באתר (כגון שם פרטי ושם משפחה, כתובת מייל, מגדר ומספר טלפון) על מנת לזהות אתכם בפייסבוק (או באינסטגרם, מסנג’ר או כל שירות אחר של פייסבוק) על מנת להציג לכם מודעות שאפילו יותר רלוונטיות בשבילכם. בעודכם עושים זאת, פייסבוק לא תשתף את המידע האישי שלכם ותמחק את המידע באופן מיידי לאחר שתהליך ההתאמה יסתיים.

כיצד אנו מגנים על המידע

אנו נוקטים באמצעים המקובלים בתעשייה על מנת להגן על המידע שנמסר לנו, גם בזמן המסירה וגם לאחר שאנו מקבלים אותו.
אך, לא קיימות שיטות העברה או אחסון אלקטרוני שהינן בטוחות לחלוטין.
לכן, למרות שאנו משתדלים לנקוט בדרכים מקובלות בכדי להגן על המידע שלך, איננו יכולים להבטיח את ביטחונו המוחלט של המידע.
אנחנו נמחק כל מידע אישי שקיבלנו ממשתמש לאחר קבלת דרישה בכתב מאותו משתמש. איננו יכולים לשחזר מידע שנמחק.

כיצד אנו משתמשים במידע

לא נשתף את המידע שלך עם גורמים אחרים ללא הסכמתך המפורשת, פרט לדרכים שיוזכרו כאן במפורש, ואלא אם כן נידרש לעשות כן לפי כל חוק, תקנה או צו בית משפט או בכדי לשתף פעולה עם חקירה של רשויות אכיפת החוק.
אנחנו משתמשים במידע שאתה מוסר לנו כדי לספק לך את האתר והשירותים שלנו.
אנחנו עשויים להשתמש במידע לצרכים הפנימיים שלנו, לרבות פעולות פיקוח ובקרה, כגון על מנת לאבחן בעיות עם השרתים שלנו או כדי להפוך את השירותים שלנו ליותר שימושיים או מתאימים לצרכים שלך.

אנחנו עשויים להעביר את המידע שלך ל:

 • חברות הקשורות אלינו, או לספקים ו/או קבלני משנה, כגון ספקים שאוספים, מעבדים ו/או מאחסנים מידע עבורנו.
  אנו נדרוש מהחברות הקשורות אלנו, מהספקים ו/או מקבלני המשנה לפעול על פי נוהלינו להגנה על הפרטיות.
 • שותפים עסקיים איתם אנו עשויים להציע במשותף מוצרים או שירותים, או שמוצריהם או שירותיהם יוצעו באתר שלנו.
  תוכל לדעת מתי צד שלישי קשור בהצעה של מוצר או שירות כששמו יופיע בהצעה, לבד או יחד עם שמנו.
  אם תבחר להשתמש במוצרים או בשירותים אלה, אנו עשויים לשתף מידע אודותיך, כולל המידע האישי שלך, עם אותם השותפים. שים לב שאיננו שולטים בנוהלי הפרטיות של השותפים העסקיים הללו.
  אם אינך מעוניין עוד לאפשר לצד שלישי להשתמש במידע שלך, צור קשר עם צד שלישי זה.
 • הפניה לאתרי אינטרנט אחרים. אם הופנית לאתר זה מאתר אחר (לדוגמה, באמצעות קישור), אנו עשויים לשתף מידע מסוים אודותיך עם האתר המפנה.
  אנו מעודדים אותך לעיין במדיניות הפרטיות של כל אתר שהפנה אותך לאתר שלנו.
  בנוסף, כאשר אתה עובר לאתר של השותפים שלנו דרך קישור מהאתר שלנו, אנו מספקים לשותף זה מזהה ייחודי, כך שהוא ידע שהופנית אליו מהאתר שלנו.
  מזהה ייחודי זה לא יכיל את המידע האישי שלך.

כשאנחנו משתמשים בשירותי הפרסום של גוגל באתר, גוגל תקבל גישה ותשתמש במידע האישי שלכם.
אם ברצונכם לדעת עוד על איך גוגל משתמשת במידע האישי שלכם בהקשר זה, אנא עיינו בפרטיות והתנאים של גוגל אותם ניתן לראות https://policies.google.com/privacy?hl=iw ואשר חלים על שירותים ועיבוד נתונים אלה.

בנוסף, ייתכן שבאמצעות ניתוח של כל המידע שאנחנו נאסוף או נקבל, כולל מידע לגבי המשתמשים, אנו עשויים ליצור מידע סטטיסטי אודות מגוון רחב של משתמשים (להלן: “מידע סטטיסטי“).
מידע סטטיסטי מסייע לנו בהבנת מגמות וצרכיהם של המשתמשים בכדי שנוכל לשקול שירותים ומוצרים חדשים ובכדי שנוכל להתאים שירותים ומוצרים קיימים לצרכיהם של המשתמשים.
מידע סטטיסטי הינו אנונימי ולא נקשר אותו למידע אישי. ייתכן שנמסור מידע סטטיסטי לשותפים שלנו, ללא הגבלה, לפי תנאים מסחריים שנקבע לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

אנו עשויים לנתח את הנתונים הסטטיסטיים באמצעות תוכנות המספקות שירותי מידע וניתוח סטטיסטי לרבות, אך ללא הגבלה, באמצעות Google Analytics (“כלים אנליטיים”).
המידע הנאסף נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה. אנו עשויים להעביר את הנתונים הסטטיסטיים ללקוחותינו ולשותפינו העסקים (כמפורט להלן).
כמו כן, אנו משתמשים במידע שאנו מקבלים באמצעות הכלים האנליטיים לשיפור המערכת.
המידע אשר Google Analytics אוסף בעקבות שימושך במערכת כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של Google Analytics
כמפורט להלן: http://www.google.com/analytics/terms/us.html

שימוש של השירותים על ידי ילדים

החברה איננה אוספת מידע מזהה מילדים מתחת לגיל 13. במקרה שתיווכח שילד מתחת לגיל 13 נרשם ללא הסכמת ההורים או האפוטרופוס שלו, אנא יידע אותנו מיידית.

קישורים 

ייתכן ואנחנו נציג קישורים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים. כל מידע אישי שתמסור לכל צד שלישי הינו מידע הנמסר ישירות לצד שלישי והינו כפוף למדיניות הפרטיות של אותו צד שלישי.
חוץ מכפי שמתואר לעיל, אנחנו לא נהיה אחראיים לתוכן או לנהלי פרטיות של צדדים שלישיים כאמור. קישורים מהאתר שלנו מוגשים אליך לנוחיותך.
אנחנו ממליצים לך ללמוד על נהלי הפרטיות של כל גוף לפני שאתה מוסר לו מידע כלשהו, כולל מידע אישי. איננו יכולים להיות אחראים לשימוש של המידע שלך על ידי גופים שלישיים.

שימושים אחרים והעברת מידע

אנחנו נשתף פעולה עם רשויות אכיפת החוק או כל צו שיפוטי הדורש או מנחה אותנו לגלות את הזהות, ההתנהגות או התוכן הדיגיטאלי של כל משתמש שישנו חשד שנקט בפעולות הנחזות למנוגדות לדין או בפעולות מפרות חוק. אנחנו עשויים להשתמש בשירותיהם של קבלני משנה הנמצאים במדינות אשר אינן מדינת מגוריך, ולשלוח להם את המידע שנקבל.
כמו כן, החברות הקשורות שלנו, נמצאות בחו”ל. למשל, אנחנו עשויים לשלוח את המידע שלך למדינות מחוץ לישראל.
כל קבלני המשנה יהיו כפופים לחובות אי-גילוי ואי-שימוש. למרות זאת, ייתכן ובחלק מהמדינות יהיו רמות של הגנה על מידע אישי או מידע אחר שאינן משתוות לרמת ההגנה במדינתך.
אנחנו עשויים להעביר את מאגרי המידע שלנו הכוללים את המידע שלך אם נמכור את העסק שלנו או חלק ממנו, לרבות בזמן משא ומתן בקשר לעסקה כאמור ולרבות העברה מחוץ לישראל.

עיון, תיקון או עדכון של המידע שלך

אנו מאפשרים לך לעיין במידע שסיפקת במהלך הרישום ולשנות נתונים, אי דיוקים או שגיאות במידע.
כדי לבקש לעיין במידע או לתקן ולעדכן את המידע האישי שלך, צור עמנו קשר בכתובת

אנו נשמור את המידע שלך כל עוד החשבון שלך פעיל או כפי שצריך כדי לספק לך שירותים.
אם ברצונך לסגור את חשבונך או לבקש שלא נשתמש במידע שלך כדי לספק לך שירותים, צור עמנו קשר בכתובת הדואר האלקטרוני המפורט למעלה.
אנו נשמור את המידע שלך ונשתמש בו לפי הצורך כדי לעמוד בהתחייבויות המשפטיות שלנו, לפתור סכסוכים ולאכוף את ההסכמים שלנו.

תקשורת והודעות

אנו עשויים לשלוח לך הודעות באמצעות הדוא”ל, פקס, ווטסאפ וכן הודעות SMS או הודעות אחרות אודותינו או אודות המוצרים והשירותים שלנו.
על ידי קבלת תנאי השימוש שלנו (לרבות תנאי מדיניות פרטיות זו) או שימוש באתר ו/או בשירותים, אתה מסכים לקבלת הודעות מסחריות כאלו.
תוכל להסיר את הפרטים האישיים שלך מרשימת התפוצה שלנו ולהפסיק לקבל מאתנו מסרים בעתיד, על ידי לחיצה על קישור ביטול המופיע בכל מסר או על ידי שליחת דוא”ל לכתובת thermotech@btech-ltd.co.il לידיעתך, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשלוח לך הודעות הקשורות לשירותים, לרבות הודעות שירות והודעות ניהוליות, המתייחסות לחשבונך, מבלי להציע לך את האפשרות לבטל את קבלתן, אלא אם תסגור את חשבונך.

שינויים במדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות שלנו עשויה להשתנות מעת לעת.
במידה ויבוצעו שינויים במדיניות הפרטיות שעניינם צמצום זכויותיך או שימוש שונה במידע האישי שמסרת, תפורסם על כך הודעה באתר.

יצירת קשר

בכל שאלה או בעיה הקשורה למדיניות הפרטיות יש לפנות ל: thermotech@btech-ltd.co.il

עדכון אחרון: יולי, 2023